REJUVI GYDYMAS VAISIŲ RŪGŠTIMIS

Dauguma gydomųjų kosmetikos priemonių rinkoje, skelbia, kad jų produktų gamybos formulė paremta Alfa Hidroksilo rūgštimis (AHA). Iš tiesų, dauguma šių produktų savo sudėtyje teturi 20 proc. – 30 proc. Glikolio rūgšties. Svarbu paminėti, kad tai skirtingos sudėties ir koncentracijos produktai. Glikolio rūgštis turi daugybę trūkumų tokių kaip trumpalaikis poveikis bei odos sudirginimas (oda tampa jautri ir išsausėja).
Rejuvi gydymas vaisių rūgštimis – tai inovatyvi, naujausiomis technologijomis paremta technologija, savo sudėtyje turinti Alfa ir Beta Hidroksilo rūgščių. Vaisių rūgščių kompleksas, druskos ir esteriai pasižymi raminamosiomis savybėmis, suteikia odai minkštumo ir užtikrina komfortą gydymo procedūros metu, liposomos intensyviai drėkina odą: pro odos paviršinį sluoksnį jos patenka į epidermį ir pripildo odos ląsteles būtinų maitinamųjų ir drėkinamųjų medžiagų. Kitaip tariant liposomos nuneša aktyviąsias medžiagas į pačius giliausius odos epidermio ir netgi dermos sluoksnius. Liposomos gerina odos struktūrą ir padaro odą lygesnę, elastingesnę, suteikia jai gyvybinės energijos.
Yra du gydomojo serumo variantai su skirtinga glikolio rūgšties koncentracija (25 proc. arba 35 proc.) (pagal grožio specialistų užsakymą galimos stipresnės koncentracijos šios priemonės versijos).
Rejuvi serumas su vaisių rūgštimis skaistina veido odą, mažina poras ir raukšles, mažina paakių pabrinkimus ir tamsius ratilus.

Reikalingos priemonės:
1. Rejuvi priemonė gydymui vaisių rūgštimis (1), Rejuvi Fruit Complex Formula #1;
2. Rejuvi priemonė gydymui vaisių rūgštimis (2), Rejuvi Fruit Complex Formula #2;

Kitos priemonės:
1. Rejuvi K veido valiklis, Rejuvi “k” Facial Cleanser;
2. Rejuvi R atstatantis serumas; Rejuvi “r” Skin Refreshener;
3. Rejuvi valomoji kaukė, Rejuvi Purifying Mask;
4. Rejuvi H gydomasis gelis, Rejuvi “h” Skin Healing Gel;
5. Rejuvi V maitinamasis, B drėkinamasis arba N naktinis veido kremas, Rejuvi “v” Nourishing Cream or “b” Skin Moisturizer or “n” Night Cream;

Sudėtis:
Rejuvi priemonė gydymui vaisių rūgštimis: Dejonizuotas vanduo, etanolis, polisorbatas 60, natrio laktatas, natrio citratas, glikolio rūgštis.

Eiga:
1. Du kartus nuvalykite veido odą su Rejuvi veido valikliu, leiskite odai nudžiūti.
2. Naudodami vatos tamponėlį, patepkite veido odą Rejuvi atstatančiuoju serumu ir leiskite jai nudžiūti.
3. Santykiu 3:2 sumaišykite reikiamą Rejuvi valomosios kaukės ir Rejuvi gydomojo gelio kiekį, užtepkite ant veido odos ir palaikykite 6-8 min., nuplaukite veido odą.
4. Suplakite Rejuvi serumą su vaisių kompleksu, įsitikinkite, kad serumas vientisos struktūros, nes labai svarbu, kad liposomos tolygiai pasiskirstytų. Reikiamą serumo kiekį įsidėkite į indelį.
5. Naudodami šepetėlį, tepkite priemonė ant reikiamų veido odos bei kaklo vietų, palikite 1-5 min., priklausomai nuo jūsų odos jautrumo. Stebėkite ar oda neparaudo. Jeigu pajusite nemalonų odos dirginimą, nuplaukite veido odą šaltu vandeniu ir užtepkite Rejuvi gydomajį gelį, kuris sudrėkins ir nuramins veido odą.
6. Jeigu nepajutote diskomforto procedūros metu, praėjus 1-5 min. drungnu vandeniu nuplaukite Rejuvi serumą su vaisių kompleksu nuo veido odos.
7. Užtepkite Rejuvi gydomojo gelio, švelniai įmasažuokite jį į veido odą ir palikite 2-5 min.
8. Užtepkite Rejuvi maitinamojo arba Rejuvi drėkinamojo kremo.

Šį gydymą atlikite prieš garų bei kitas veido odos procedūras bei masažus. Gydymas gali būti atliekamas kartą per savaitę, priklausomai nuo odos būklės. Vienas gydymo periodas dažniausiai apima 4-6 gydymo procedūras. Gydymą derėtų pradėti naudojant silpnesnės koncentracijos produktus, vėliau, priklausomai nuo odos tipo ir būklės galima pamažu naudoti didesnės koncentracijos produktus, taip pat ilginti procedūros laiką. Esant labai jautriai odai,

Rejuvi serumas su vaisių kompleksu gali būti pakeičiamas Rejuvi C serumu jautrios odos priežiūrai (jo sudėtis labai panaši, tačiau rūgščių koncentracija siekia tik 10 proc.)
Veido odos priežiūrai namuose:
Ryte: X vitamino C kompleksas, B drėkinamasis veido kremas, S apsauginis kremas nuo saulės.
Vakare: X vitamino C kompleksas, G AHA kremas arba AHA serumas riebiai odai.